O nas

Po ogromnym sukcesie naszego produktu na rynku zagranicznym, postanowiliśmy pokazać go kobietom w Polsce, dając tym samym wartość, której jeszcze nie było.

Nasz produkt powstał z myślą, o kobietach lubiących praktyczne i modne rozwiązania.

Cechująca się wysoką elegancją i jakością wykonania torebka, jest idealnym dodatkiem do wieczorowej kreacji, ale również bardzo dobrze sprawdza się w czasie wyjścia na miasto, czy spotkania służbowego.

Tworzenie naszych torebek odbywa się z precyzyjną dokładnością. Dbamy o każdy detal produktu, przeznaczonego do sprzedaży. Największą wartością naszej firmy jest, a zarazem celem jest uszczęśliwienie jak największej ilości kobiet na całym świecie.

Zaufały nam tysiące kobiet na całym świecie

Torebka jest śliczna, bardzo często wychodzę na miasto ze znajomymi i dzięki niej nie muszę zabierać ze sobą wielkiej torby czy upychać rzeczy po kieszeniach.
Bardzo często chodzę z moim ukochanym psem na spacer, i szukałam jakiejś poręcznej saszetki czy torebki na najbardziej potrzebne rzeczy i znalazłam Baggycase. Serdecznie polecam wszystkim !
Torebkę otrzymałam w prezencie od mojej najlepszej przyjaciółki, na początku mało w niej chodziłam, ale kiedy już ją ubrałam to nie potrafię się z nią rozstać. Jeszcze raz dziękuję Ci Jenny <3
* Opinie pochodzą ze stron naszych zagranicznych dystrybutorów